Kasperowicz § Szubski

ul. Długa 43/3

85-034 Bydgoszcz

tel. (+48) 52-344-81-15

kancelaria[usun-to]@adwokatmk.pl

FIRMA - na rynku usług prawniczych działamy od 2001 roku. Od maja 2016 roku świadczymy pomoc prawną  w nowej siedzibie Kancelarii przy ul. Długiej 43/4 w Bydgoszczy.

DOŚWIADCZENIE – na rynku usług prawniczych wykorzystujemy zdobywane od 2001 roku wiedzę i doświadczenie ku satysfakcji naszych Klientów świadcząc pomocy prawną przedsiębiorcom polskim i zagranicznym, osobom fizycznym oraz organizacjom społecznym, w tym organizacjom non-profit.

ZESPÓŁ – doświadczeni prawnicy, którzy z zaangażowaniem doradzają klientom we wszystkich dziedzinach prawa.

PROFESJONALIZM – dzięki stosowanym narzędziom i sprawnej organizacji pracy zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy Klienta rozwiązując problemy prawne niezależnie od stopnia ich skomplikowania oraz presji czasu wykorzystując również niestandardowe rozwiązania, których inni się obawiają.

DYSKRECJA – jako profesjonaliści rozumiemy delikatność materii zarówno indywidualnych spraw Klientów jak i projektów biznesowych obsługiwanych przedsiębiorców, dlatego zapewniamy Klientom poufność i tajemnicę powierzonych Kancelarii spraw „do końca świata i jeden dzień dłużej”.

SUKCES - staramy się właściwe zidentyfikować zarówno potrzeby i oczekiwania Klienta, jak i skutki wynikające z zaproponowanych rozwiązań nie tylko w sferze prawnej, ale także w sferze gospodarczej i osobistej. Zapewniamy najwyższy standard usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków współpracy.